Dryfree kryesisht shet dehydrator, tharëse diellore, makina tharëse pompë ngrohje dhe diellore + pompë ngrohje tharëse.

Profili i kompanisë

Dryfree është fabrika e parë e Kinës i specializuar në prodhimin e dehydrator, tharëse diellore, makina tharëse pompë ngrohje dhe diellore + tharëse pompë ngrohje, e cila përdoret për të thatë fruta, lule, produktet bujqësore, herbs, arra, mish, ushqim deti, produkte industriale etj
Our company began to concentrate on the design and installation of drying engineering projects since 2002. In 2006, we established a factory in Dongguan to concentrate on the design, research and development, production of solar unit and heat pump drying unit. And we pioneered the combination of solar dryer and heat pump drying units to provide the most optimized new energy drying and energy-saving design scheme for customers.We hope to create more value for our customers and decrease more pollution and increase more green for our world “Work with your need, save more energy cost, decrease more pollution.”

Ekipi ynë

Për të përmirësuar shpejtësinë përgjigje të kërkesës së konsumatorëve dhe përmirësimit të sistemit të shërbimit, kompania jonë ka krijuar degë në shumë provinca dhe komuna në Kinë, duke mbajtur teknike dhe të tregut të trajnimit për t'i shërbyer më mirë klientëve.

Pse na zgjodhet ne

RD

innovation01   Ne kemi të qëndrueshme R & D Kapitali input.The fuqishme dhe të plotë R & D ekip kuptojnë thellësisht kërkesën klientëve.

production01   Ne kemi trajnuar edhe ekipin e prodhimit, të qëndrueshme dhe të besueshëm të sistemit të shkëlqyer zinxhirit të furnizimit dhe sistemin e kontrollit të cilësisë të rreptë.

experience01   Dryfree kanë 15 vjet përvojë e industrisë tharje dhe për të shërbyer për mijëra konsumatorë në pothuajse 150 industries.There janë më shumë se 3000 raste të suksesshme.

technical01   Ne do t'ju ofrojë në vend të shërbimit me teknikë me eksperiencë të projektit.

on-site service
ct

Leadership01   Ekipi ynë lidershipi kanë biznes të avancuar dhe konceptin e menaxhimit, të pasur përvojë operacion ndërmarrje dhe praktikën e menaxhimit të projektit inxhinieri.

service01   Sigurimi posaçërisht-caktuar të shërbimit personi për gjurmim për të siguruar komunikim të mirë dhe koordinim me klientët.